Football Live Scores, Fixtures & Results - Exercise and Fitness Blog - Xbodyshape.org

Football Live Scores, Fixtures & Results

All
Live ()
Finished
Scheduled

Today

Israel Ligat ha'Al - Round 20
00:15 -
Hapoel Haifa v Hapoel Be'er Sheva
India Indian Super League - Round 17
20:00 -
Kerala Blasters v NorthEast United
World Friendly International - Round
04:00 -
Trinidad and Tobago v Saint Martin
World Club Friendlies 3 - Round
16:00 -
Rheindorf Altach v Monaco II
16:00 -
Nürnberg II v Eintracht Bamberg
17:00 -
Warta Poznań v Unia Swarzedz
18:00 -
Degerfors v Skövde AIK
18:00 -
Silkeborg KFUM v Fredericia
18:00 -
Garching v Pipinsried
18:30 -
Flora v Valmiera
19:00 -
Dinamo Moskva v Borac Banja Luka
19:00 -
Sochi v Lokomotiv Moskva
19:00 -
Havelse v Ramlingen/Ehlershausen
20:00 -
Kickers Emden v Oberneuland
20:00 -
Derry City v AaB
21:15 -
Eichstätt 0 - 0 Seligenporten
01:00 -
Cortuluá v Deportivo Cali
03:00 -
Cortuluá v Deportivo Cali
05:00 -
Ufa v Urozhay
05:00 -
Nashville SC v Louisville City
05:00 -
Hebar 1918 v Metalist 1925 Kharkiv
05:00 -
CSKA Sofia v Shakhter Karagandy
05:00 -
København v AGF
05:00 -
Slavia Sofia v Fakel
05:00 -
Beroe v Inhulets
05:00 -
Drita v Kryvbas Kryvyi Rih

Tomorrow

England FA Cup - Round
01:45 -
Derby County v West Ham United
Netherlands Eerste Divisie - Round 22
01:00 -
Jong Utrecht v De Graafschap
01:00 -
Jong PSV v Willem II
01:00 -
Roda JC Kerkrade v PEC Zwolle
Greece Super League - Round 20
22:00 -
PAOK v Levadiakos
23:30 -
Lamia v Ionikos
01:00 -
Asteras Tripolis v Panathinaikos
Israel Ligat ha'Al - Round 20
00:00 -
Bnei Sakhnin v Hapoel Katamon
Italy Serie A - Round 20
01:45 -
Udinese v Hellas Verona
Poland Ekstraklasa - Round 18
00:00 -
Cracovia Kraków v Górnik Zabrze
Portugal Liga Portugal - Round 18
02:15 -
Vitória SC v Chaves
Romania Liga 1 - Round 23
00:00 -
Voluntari v CFR Cluj
Spain La Liga - Round 19
02:00 -
Villarreal v Rayo Vallecano
Spain La Liga 2 - Round 25
02:00 -
Real Zaragoza v Ponferradina
Turkey 1. Lig - Round 22
23:00 -
Samsunspor v BB Erzurumspor
Argentina Superliga - Round 1
06:30 -
Boca Juniors v Atlético Tucumán
02:00 -
Barracas Central v Godoy Cruz
05:00 -
Vélez Sarsfield v Gimnasia La Plata
05:00 -
Banfield v Unión Santa Fe
Mexico Liga MX - Round 4
07:00 -
Pachuca v Necaxa
Egypt Premier League - Round 16
21:00 -
National Bank of Egypt v Ghazl El Mehalla
19:35 -
Al Shamal v Al Rayyan
19:35 -
Al Wakrah v Al Duhail
21:45 -
Qatar SC v Al Arabi
World Club Friendlies 3 - Round
13:00 -
Ural v Rodina Moskva II
18:00 -
Ural v Rodina Moskva
18:00 -
Rodina Moskva 0 - 0 Gulf Heroes
22:00 -
Rodina Moskva v Rodina Moskva II
05:00 -
CSKA Moskva v Alaniya Vladikavkaz
05:00 -
Spartak Trnava v AaB
05:00 -
Celje v DAC
05:00 -
Levski Sofia 0 - 0 Ural
05:00 -
Slavia Sofia v Orenburg
05:00 -
CSKA 1948 Sofia v Skendija 79
05:00 -
Dynamo Kyiv v Austria Lustenau
05:00 -
Strømsgodset v Fredrikstad
05:00 -
Tuzla City v Metal Kharkiv
World Club Friendlies 4 - Round
14:00 -
Saturn Ramenskoye v Mashuk-KMV

Upcoming

England Premier League - Round 22
02:00 -
Chelsea v Fulham
18:30 -
Everton v Arsenal
21:00 -
Manchester United v Crystal Palace
21:00 -
Aston Villa v Leicester City
21:00 -
Brentford v Southampton
21:00 -
Brighton & Hove Albion v AFC Bournemouth
21:00 -
Wolverhampton Wanderers v Liverpool
23:30 -
Newcastle United v West Ham United
20:00 -
Nottingham Forest v Leeds United
22:30 -
Tottenham Hotspur v Manchester City
England Championship - Round 29
01:45 -
Luton Town v Cardiff City
02:00 -
West Bromwich Albion v Coventry City
18:30 -
Rotherham United v Sheffield United
18:30 -
Norwich City v Burnley
21:00 -
Luton Town v Stoke City
21:00 -
Huddersfield Town v Queens Park Rangers
21:00 -
Millwall v Sunderland
21:00 -
Preston North End v Bristol City
21:00 -
Hull City v Cardiff City
21:00 -
Reading v Watford
21:00 -
Swansea City v Birmingham City
21:00 -
Middlesbrough v Blackpool
England League One - Round 21
01:45 -
Oxford United v Barnsley
21:00 -
Cambridge United v Ipswich Town
21:00 -
Fleetwood Town v Burton Albion
21:00 -
Forest Green Rovers v Peterborough United
21:00 -
Oxford United v Shrewsbury Town
21:00 -
Bolton Wanderers v Cheltenham Town
21:00 -
Accrington Stanley v Lincoln City
21:00 -
Sheffield Wednesday v Plymouth Argyle
21:00 -
Derby County v Morecambe
21:00 -
Port Vale v Wycombe Wanderers
21:00 -
Exeter City v Charlton Athletic
21:00 -
Bristol Rovers v Milton Keynes Dons
21:00 -
Portsmouth v Barnsley
England League Two - Round 28
01:45 -
Crewe Alexandra v Stockport County
01:45 -
Salford City v Walsall
01:45 -
Carlisle United v Barrow
18:45 -
Newport County v Swindon Town
21:00 -
Leyton Orient v AFC Wimbledon
21:00 -
Carlisle United v Harrogate Town
21:00 -
Gillingham v Crawley Town
21:00 -
Bradford City v Mansfield Town
21:00 -
Doncaster Rovers v Hartlepool United
21:00 -
Northampton Town v Walsall
21:00 -
Salford City v Rochdale
21:00 -
Stockport County v Tranmere Rovers
21:00 -
Colchester United v Barrow
21:00 -
Sutton United v Stevenage
21:00 -
Crewe Alexandra v Grimsby Town
England National League - Round 29
01:45 -
Woking v Torquay United
01:45 -
Yeovil Town v Wealdstone
01:45 -
Solihull Moors v Notts County
01:45 -
Eastleigh v Barnet
01:45 -
Aldershot Town v Boreham Wood
01:45 -
Scunthorpe United v Barnet
21:00 -
Yeovil Town v Maidstone United
21:00 -
Torquay United v Notts County
21:00 -
Southend United v York City
21:00 -
Solihull Moors v Gateshead
21:00 -
Eastleigh v Woking
21:00 -
Oldham Athletic v Halifax Town
21:00 -
Bromley v Maidenhead United
21:00 -
Boreham Wood v Chesterfield
21:00 -
Aldershot Town v Dorking Wanderers
21:00 -
Wealdstone v Dagenham & Redbridge
23:20 -
Altrincham v Wrexham
England FA Cup - Round
01:45 -
Birmingham City v Blackburn Rovers
England Carabao Cup - Round
02:00 -
Newcastle United v Southampton
02:00 -
Manchester United v Nottingham Forest
England Women's Super League - Round 13
17:30 -
Leicester W v Manchester City W
18:30 -
Aston Villa W v Brighton W
18:00 -
Manchester United W v Everton W
18:30 -
Tottenham W v Chelsea W
20:00 -
Liverpool W v Reading W
00:45 -
West Ham W v Arsenal W
Netherlands Eredivisie - Round 17
01:00 -
RKC Waalwijk v Go Ahead Eagles
01:00 -
Fortuna Sittard v Sparta Rotterdam
23:45 -
FC Volendam v AZ
01:00 -
FC Utrecht v SC Heerenveen
01:00 -
FC Emmen v Vitesse
02:00 -
Excelsior v RKC Waalwijk
17:15 -
SC Cambuur v Ajax
19:30 -
Go Ahead Eagles v NEC
19:30 -
Feyenoord v PSV
21:45 -
FC Groningen v FC Twente
Netherlands Eerste Divisie - Round 23
01:00 -
ADO Den Haag v NAC Breda
01:00 -
Jong AZ v VVV-Venlo
01:00 -
Willem II v Helmond Sport
01:00 -
TOP Oss v FC Den Bosch
01:00 -
Heracles Almelo v Jong Utrecht
01:00 -
De Graafschap v Telstar
01:00 -
FC Dordrecht v FC Eindhoven
01:00 -
Almere City v Jong PSV
17:15 -
Roda JC Kerkrade v MVV Maastricht
Germany Bundesliga - Round 19
01:30 -
FC Augsburg v Bayer 04 Leverkusen
20:30 -
Eintracht Frankfurt v Hertha BSC
20:30 -
VfL Bochum 1848 v TSG Hoffenheim
20:30 -
FC Köln v RB Leipzig
20:30 -
Borussia Dortmund v SC Freiburg
20:30 -
FC Union Berlin v FSV Mainz 05
23:30 -
Borussia Mönchengladbach v Schalke 04
20:30 -
VfB Stuttgart v Werder Bremen
22:30 -
VfL Wolfsburg v FC Bayern München
Germany 2. Bundesliga - Round 19
23:30 -
Paderborn v Fortuna Düsseldorf
23:30 -
Sandhausen v Darmstadt 98
18:00 -
Eintracht Braunschweig v Heidenheim
18:00 -
Kaiserslautern v Holstein Kiel
18:00 -
Jahn Regensburg v DSC Arminia Bielefeld
01:30 -
SpVgg Greuther Fürth v Nürnberg
18:30 -
Hansa Rostock v Hamburger SV
18:30 -
Magdeburg v Karlsruher SC
18:30 -
St. Pauli v Hannover 96
Germany DFB Pokal - Round
23:00 -
Paderborn v VfB Stuttgart
01:45 -
FC Union Berlin v VfL Wolfsburg
23:00 -
RB Leipzig v TSG Hoffenheim
01:45 -
FSV Mainz 05 v FC Bayern München
Belgium Pro League - Round 22
23:45 -
AS Eupen v Genk
01:45 -
KV Oostende v Anderlecht
21:00 -
Cercle Brugge v Standard Liège
23:15 -
AS Eupen v Westerlo
23:15 -
RFC Seraing v OH Leuven
01:45 -
Sint-Truiden v Kortrijk
18:30 -
Antwerp v Club Brugge
21:00 -
Mechelen v Sporting Charleroi
23:30 -
Gent v Genk
00:15 -
Union Saint-Gilloise v Zulte-Waregem
Belgium First Division B - Round 18
23:30 -
Club Brugge II v Lierse Kempenzonen
01:00 -
RSC Anderlecht II v Lommel United
01:00 -
KRC Genk II v Waasland-Beveren
21:00 -
RWDM v Standard Liège II
01:00 -
Lierse Kempenzonen v Beerschot-Wilrijk
21:00 -
Club Brugge II v Excelsior Virton
00:15 -
Dender v Deinze
Croatia 1. HNL - Round 20
22:00 -
Istra 1961 v Varaždin
20:00 -
Lokomotiva Zagreb v Osijek
22:30 -
Slaven Koprivnica v Dinamo Zagreb
20:00 -
Gorica v Šibenik
22:30 -
Hajduk Split v Rijeka
Czech Republic Fortuna Liga - Round 18
20:00 -
Slovácko v Sigma Olomouc
20:00 -
Teplice v Baník Ostrava
20:00 -
Jablonec v Zlín
23:00 -
Pardubice v Slavia Praha
20:00 -
Hradec Králové v Bohemians 1905
20:00 -
Zbrojovka Brno v Viktoria Plzeň
20:00 -
České Budějovice v Slovan Liberec
23:00 -
Sparta Praha v Mladá Boleslav
France Ligue 1 - Round 21
00:00 -
Nantes v Olympique Marseille
00:00 -
Reims v Lorient
00:00 -
Angers SCO v Ajaccio
00:00 -
Lille v Clermont
00:00 -
Toulouse v Troyes
02:00 -
Montpellier v Paris Saint Germain
02:00 -
Monaco v Auxerre
02:00 -
Lens v Nice
02:00 -
Rennes v Strasbourg
02:00 -
Olympique Lyonnais v Brest
22:00 -
Paris Saint Germain v Toulouse
00:00 -
Troyes v Olympique Lyonnais
02:00 -
Rennes v Lille
18:00 -
Clermont v Monaco
20:00 -
Auxerre v Reims
20:00 -
Strasbourg v Montpellier
20:00 -
Lorient v Angers SCO
20:00 -
Ajaccio v Nantes
22:05 -
Brest v Lens
01:45 -
Olympique Marseille v Nice
France Ligue 2 - Round 21
01:45 -
Guingamp v Nîmes
01:45 -
Paris v Pau
01:45 -
Bastia v Saint-Étienne
01:45 -
Sochaux v Valenciennes
01:45 -
Laval v Dijon
01:45 -
Annecy v Caen
01:45 -
Metz v Rodez
01:45 -
Grenoble Foot 38 v Quevilly Rouen
01:45 -
Bordeaux v Le Havre
01:45 -
Niort v Amiens SC
01:45 -
Valenciennes v Laval
01:45 -
Rodez v Sochaux
01:45 -
Quevilly Rouen v Guingamp
01:45 -
Dijon v Niort
01:45 -
Nîmes v Grenoble Foot 38
01:45 -
Le Havre v Paris
01:45 -
Caen v Bastia
01:45 -
Pau v Bordeaux
20:00 -
Saint-Étienne v Annecy
Greece Super League - Round 21
21:00 -
OFI v PAS Giannina
23:00 -
Ionikos v Aris
21:00 -
Panathinaikos v Lamia
21:30 -
Atromitos v AEK Athens
00:00 -
Panaitolikos v Asteras Tripolis
00:30 -
PAOK v Olympiakos Piraeus
Israel Ligat ha'Al - Round 21
19:00 -
Sektzia Nes Tziona v Hapoel Be'er Sheva
21:30 -
Maccabi Tel Aviv v Bnei Sakhnin
22:00 -
Hapoel Haifa v Ashdod
22:00 -
Hapoel Katamon v Maccabi Netanya
23:30 -
Ironi Kiryat Shmona v Beitar Jerusalem
00:15 -
Maccabi Bnei Raina v Hapoel Tel Aviv
Italy Serie A - Round 21
20:00 -
Cremonese v Lecce
23:00 -
Roma v Empoli
01:45 -
Sassuolo v Atalanta
17:30 -
Spezia v Napoli
20:00 -
Torino v Udinese
23:00 -
Fiorentina v Bologna
01:45 -
Inter v Milan
Italy Serie B - Round 23
01:30 -
Modena v Cagliari
19:00 -
SPAL v Bari 1908
19:00 -
Pisa v Südtirol
19:00 -
Perugia v Brescia
19:00 -
Cosenza v Ternana
19:00 -
Cittadella v Ascoli
19:00 -
Benevento v Venezia
21:15 -
Como v Frosinone
21:15 -
Parma v Genoa
21:15 -
Palermo v Reggina
Italy Coppa Italia - Round
02:00 -
Inter v Atalanta
23:00 -
Fiorentina v Torino
02:00 -
Roma v Cremonese
02:00 -
Juventus v Lazio
Poland Ekstraklasa - Round 2
00:00 -
Miedź Legnica v Lech Poznań
23:00 -
Wisła Płock v Warta Poznań
01:30 -
Widzew Lodz v Jagiellonia Białystok
20:00 -
Raków Częstochowa v Piast Gliwice
22:30 -
Górnik Zabrze v Lechia Gdańsk
01:00 -
Zagłębie Lubin v Legia Warszawa
17:30 -
Radomiak Radom v Stal Mielec
20:00 -
Lech Poznań v Miedź Legnica
22:30 -
Pogoń Szczecin v Śląsk Wrocław
Portugal Liga Portugal - Round 18
01:00 -
Paços de Ferreira v Gil Vicente
03:15 -
Arouca v Benfica
01:00 -
Marítimo v Porto
03:15 -
Sporting CP v Sporting Braga
21:30 -
Santa Clara v Boavista
00:00 -
Benfica v Casa Pia
02:30 -
Estoril v Vitória SC
21:30 -
Chaves v Marítimo
21:30 -
Sporting Braga v Famalicão
00:00 -
Porto v Vizela
02:30 -
Gil Vicente v Arouca
Romania Liga 1 - Round 24
21:00 -
Chindia Târgovişte v UTA Arad
00:00 -
U Craiova 1948 v Universitatea Cluj
18:30 -
Hermannstadt v Argeş
00:00 -
Rapid Bucuresti v Voluntari
19:30 -
Mioveni v Sepsi
01:00 -
CFR Cluj v FCSB
Scotland Premiership - Round 24
01:45 -
Ross County v Hibernian
01:45 -
Celtic v Livingston
01:45 -
Kilmarnock v Dundee United
01:45 -
Motherwell v St. Johnstone
01:45 -
Hearts v Rangers
01:45 -
Aberdeen v St. Mirren
21:00 -
Aberdeen v Motherwell
21:00 -
Hearts v Dundee United
21:00 -
Rangers v Ross County
21:00 -
St. Mirren v Hibernian
21:00 -
Livingston v Kilmarnock
18:00 -
St. Johnstone v Celtic
Spain La Liga - Round 17
02:00 -
Real Betis v FC Barcelona
02:00 -
Real Madrid v Valencia
02:00 -
Athletic Club v Cádiz
19:00 -
Espanyol v Osasuna
21:15 -
Elche v Villarreal
23:30 -
Atlético Madrid v Getafe
02:00 -
Real Betis v Celta de Vigo
19:00 -
Mallorca v Real Madrid
21:15 -
Girona v Valencia
23:30 -
Real Sociedad v Real Valladolid
02:00 -
FC Barcelona v Sevilla
Spain La Liga 2 - Round 26
02:00 -
Málaga v Real Oviedo
21:15 -
Leganés v Sporting Gijón
21:15 -
Huesca v Mirandés
23:30 -
Tenerife v Albacete
02:00 -
Deportivo Alavés v SD Eibar
19:00 -
Villarreal II v Granada
21:15 -
FC Andorra v Real Zaragoza
23:30 -
FC Cartagena v Levante
23:30 -
Ponferradina v Racing Santander
02:00 -
Lugo v UD Ibiza
Switzerland Super League - Round 19
23:00 -
Grasshopper v Basel
01:30 -
St. Gallen v Servette
19:15 -
Sion v Zürich
21:30 -
Luzern v Young Boys
21:30 -
Winterthur v Lugano
Turkey Super Lig - Round 22
20:00 -
Alanyaspor v Sivasspor
23:00 -
Fatih Karagümrük v Beşiktaş
20:00 -
Gaziantep F.K. v Hatayspor
20:00 -
Kasımpaşa v Giresunspor
23:00 -
Trabzonspor v Antalyaspor
23:00 -
Galatasaray v Ümraniyespor
20:00 -
Konyaspor v İstanbulspor
20:00 -
Kayserispor v İstanbul Başakşehir
23:00 -
Adana Demirspor v Fenerbahçe
16:30 -
Ankaragücü v Fatih Karagümrük
19:00 -
Sivasspor v Beşiktaş
22:00 -
Antalyaspor v Gaziantep F.K.
16:30 -
İstanbulspor v Alanyaspor
19:00 -
Hatayspor v Kasımpaşa
22:00 -
Galatasaray v Trabzonspor
Turkey 1. Lig - Round 23
23:00 -
Altay v Adanaspor
16:30 -
BB Erzurumspor v Tuzlaspor
16:30 -
Bandırmaspor v Denizlispor
19:00 -
Boluspor v Pendikspor
22:00 -
Rizespor v Yeni Malatyaspor
16:30 -
Manisa BBSK v Samsunspor
19:00 -
Gençlerbirliği v Göztepe
22:00 -
Sakaryaspor v Keçiörengücü
Argentina Superliga - Round 2
05:00 -
Tigre v Rosario Central
05:00 -
Newell's Old Boys v Vélez Sarsfield
02:00 -
Sarmiento v Barracas Central
02:00 -
Arsenal de Sarandi v Estudiantes
04:15 -
Belgrano v River Plate
06:30 -
Argentinos Juniors v Racing Club
06:30 -
Lanús v San Lorenzo
02:00 -
Independiente v Platense
04:15 -
Boca Juniors v Central Cordoba SdE
Mexico Liga MX - Round 1
08:05 -
Atlas v Toluca
09:00 -
Atlético San Luis v Puebla
07:00 -
Necaxa v Tijuana
09:05 -
Mazatlán v Juárez
05:00 -
León v Pachuca
07:05 -
Cruz Azul v Tigres UANL
09:05 -
Santos Laguna v América
00:00 -
Pumas UNAM v Atlas
05:00 -
Guadalajara v Querétaro
Uruguay Primera Division - Round 1
18:45 -
Racing v Boston River
02:00 -
Peñarol v Cerro
04:30 -
Cerro Largo v River Plate
18:45 -
La Luz v Wanderers
03:00 -
Torque v Danubio
South Africa Premier League - Round
22:00 -
Moroka Swallows v Richards Bay
23:30 -
Maritzburg United v AmaZulu
19:30 -
Golden Arrows v Royal AM
19:30 -
Orlando Pirates v Mamelodi Sundowns
19:30 -
Chippa United v Stellenbosch
21:30 -
SuperSport United v Cape Town City
00:00 -
Marumo Gallants FC v Sekhukhune United
19:30 -
TS Galaxy v Kaizer Chiefs
18:45 -
El Daklyeh v Aswan
21:00 -
Ghazl El Mehalla v Haras El Hodood
21:00 -
Al Ittihad v Ismaily
23:00 -
Ceramica Cleopatra v ENPPI
Iran Persian Gulf Pro League - Round 18
16:30 -
Tractor Sazi v Foolad
17:30 -
Sepahan v Gol Gohar
17:30 -
Malavan v Nassaji Mazandaran
19:30 -
Persepolis v Aluminium Arak
17:30 -
Mes Rafsanjan v Zob Ahan
17:30 -
Paykan v Naft Masjed Soleyman
19:30 -
Mes Kerman v Esteghlal
19:30 -
Sanat Naft v Havadar
Qatar Premier League - Round 13
19:35 -
Al Wakrah v Al Gharafa
19:35 -
Al Sadd v Umm Salal
22:00 -
Al Rayyan v Al Arabi
22:00 -
Al Duhail v Al Ahli
19:35 -
Al Markhiya v Qatar SC
22:00 -
Al Shamal v Al Sailiya
Saudi Arabia Pro League - Round 15
21:00 -
Al Batin v Al Taawon
21:00 -
Al Shabab v Dhamk
23:30 -
Abha v Al Khaleej
21:00 -
Al Fateh v Al Nassr
23:30 -
Al Ittifaq v Al Adalh
21:00 -
Al Tai v Al Ittihad
23:30 -
Al Feiha v Al Wahda
United Arab Emirates Uae League - Round 15
19:30 -
Ajman v Al Nasr
19:30 -
Shabab Al Ahli Dubai v Dibba Al Fujairah
22:15 -
Bani Yas v Al Sharjah
19:30 -
Al Dhafra v Al Ain
19:30 -
Al Ittihad Kalba v Al Wahda
22:15 -
Al Jazira v Khorfakkan Club
22:15 -
Al Wasl v Al Bataeh
India Indian Super League - Round 18
20:00 -
Chennaiyin v Odisha FC
20:00 -
East Bengal v Kerala Blasters
18:00 -
Mumbai City v Hyderabad
20:00 -
NorthEast United v Jamshedpur
20:00 -
ATK Mohun Bagan v Bengaluru
Vietnam V-League - Round 1
16:00 -
Nam Dinh v Ho Chi Minh City
16:00 -
Sanna Khanh Hoa v FLC Thanh Hoa
17:00 -
Song Lam Nghe An v Da Nang
18:15 -
Công An Nhân Dân v Binh Dinh
16:00 -
Hoang Anh Gia Lai v Hong Linh Ha Tinh
18:15 -
Hai Phong v Binh Duong
18:15 -
Viettel v Ha Noi
Australia A-League - Round 15
14:45 -
Melbourne Victory v Wellington Phoenix
12:00 -
Melbourne City v Macarthur
12:00 -
Sydney v Central Coast Mariners
14:45 -
Adelaide United v Brisbane Roar
17:30 -
Perth Glory v Newcastle Jets
10:00 -
Western Sydney Wanderers v Western United
Australia W-League - Round 13
09:20 -
Sydney W v Melbourne City W
10:00 -
Melbourne Victory W v Western Sydney Wanderers W
10:00 -
Western United W v Perth Glory W
11:00 -
Newcastle Jets W v Canberra United W
11:00 -
Adelaide United W v Brisbane Roar W
World Club Friendlies 3 - Round
18:00 -
Karlsruher SC v Würzburger Kickers
20:00 -
Sturm Graz v Rukh Vynnyky
20:30 -
Ludogorets v Shakhtar Donetsk
22:00 -
Silkeborg v Aarhus Fremad
23:00 -
TSV Steinbach II v TuS RW Koblenz
23:00 -
Illertissen v Aalen
23:00 -
Cancún v Chicago Fire
23:00 -
First Vienna v Leobendorf
23:00 -
Kilb v Amstetten
23:30 -
Kapfenberger SV v St. Anna
00:00 -
Hessen Kassel v FSV Dörnberg
00:00 -
Greuther Fürth II v Eltersdorf
00:00 -
Unterhaching v Buchbach
00:00 -
Jeddeloh v Hansa Friesoythe
00:30 -
Dachau v Pipinsried
01:30 -
Waterford United v Cobh Ramblers
05:00 -
Orlando City v Minnesota United
05:00 -
Alashkert v Yenisey
05:00 -
Mura v Dečić
05:00 -
Septemvri Sofia v Neftchi
05:00 -
Podbeskidzie v Minai
05:00 -
Veles v Volgar Astrakhan
05:00 -
Cherno More v Dunav 2010
05:00 -
Otelul v Yenisey
05:00 -
Resovia Rzeszów v Blau-Weiß Linz
05:00 -
Koper v Rudar Velenje
05:00 -
Gorica v Primorje
14:30 -
Hegelmann Litauen v Dainava
16:00 -
Sparta Praha II v Sokol Hostoun
16:00 -
Banik Ostrava II v Slavia Praha II
17:00 -
Grobiņa v Banga
18:00 -
Rubin Kazan' v Navbahor
18:00 -
Molde v Brattvåg
18:30 -
Kauno Žalgiris v FC Daugavpils
19:00 -
Landskrona 0 - 0 Trelleborg
20:30 -
Maribor v Shakhtar Donetsk
21:00 -
Třinec v Hlučín
23:00 -
Toluca v Houston Dynamo
00:00 -
Wormatia Worms v Waldhof Mannheim II
00:00 -
Fernwald v TSV Steinbach
00:15 -
Ansbach v Kornburg
00:30 -
Sturm Graz II v Weiz
01:00 -
DC United v Charlotte
03:00 -
DC United v Vancouver Whitecaps
05:00 -
Akron v Baltika
05:00 -
Ufa v Lokomotiv
05:00 -
Inter Miami v New England
05:00 -
Östersunds FK v HB Køge
05:00 -
Septemvri Sofia v Kryvbas Kryvyi Rih
05:00 -
Mura v Dnipro-1
05:00 -
Podbeskidzie v Inhulets
14:30 -
Torpedo Moskva v Krasnodar II
16:00 -
Liefering v LASK Juniors
19:00 -
Dinamo Moskva v Arda
19:30 -
Lokomotiv Moskva v Johor Darul Ta'zim
20:30 -
Torpedo Moskva v Neftekhimik
21:00 -
Hammarby v Jeonbuk Motors
21:30 -
Häcken v Odd
22:00 -
Bodø / Glimt v Viborg
22:30 -
Rostov v Spartak Moskva
23:30 -
Raufoss v Gjøvik-Lyn
05:00 -
Gostivar v Metalist 1925 Kharkiv
05:00 -
Fakel v Chayka
05:00 -
Fakel v Andijan
05:00 -
Koper v DAC
05:00 -
Odra Opole v Opava
05:00 -
Torpedo Kutaisi v Metal Kharkiv
05:00 -
Tychy 71 v Katowice
05:00 -
ŁKS Łódź v Csikszereda
05:00 -
Zlaté Moravce v Petržalka akadémia
05:00 -
Esbjerg v Start
05:00 -
Trenčín v Šamorín
05:00 -
Ludogorets v Vendsyssel
05:00 -
Krylya Sovetov v Orenburg
05:00 -
Arda v Vendsyssel
05:00 -
Krylya Sovetov v Shinnik
14:00 -
Volga Ulyanovsk v FK Nizjni Novgorod
16:30 -
Sarpsborg 08 v HamKam
16:30 -
Aalesund v Hødd
17:00 -
Austria Wien II v SV Horn II
19:00 -
Lillestrøm v Stabæk
19:00 -
Austria Lustenau v Dornbirn
19:00 -
Unterhaching v Vorwärts Steyr
20:00 -
Ludogorets v Dynamo Kyiv
20:00 -
GIF Sundsvall v Gefle
20:00 -
Kalmar v Mjällby
20:00 -
Austria Wien v Floridsdorfer AC
20:00 -
Augsburg II v Ulm
21:00 -
Degerfors v AFC Eskilstuna
22:00 -
Prostějov v Hanácká
22:00 -
Kristiansund v Træff
22:30 -
Krasnodar v Sochi
23:00 -
Fram v Arendal
23:00 -
Stjørdals-Blink v Verdal
23:00 -
Admira v Mannsdorf
23:00 -
First Vienna v Donau
23:30 -
Rain / Lech v Ehekirchen
00:00 -
Astoria Walldorf v Türkspor Neckarsulm
00:00 -
Eiger v Egersund
00:00 -
Gleisdorf 09 v Lafnitz
00:30 -
Sligo Rovers v Wexford Youths
01:00 -
Bray Wanderers v Derry City
01:45 -
Drogheda United v Dundalk
05:00 -
Atlante v Atlanta United
05:00 -
Sarajevo v Minai
05:00 -
Zagłębie Sosnowiec v Liptovský Mikuláš
05:00 -
Motor Lublin v Górnik Łęczna
05:00 -
Górnik Łęczna v Legionovia Legionowo
05:00 -
Silkeborg v Norrköping
05:00 -
Mjøndalen v Grorud
05:00 -
Kongsvinger v Fredrikstad
05:00 -
St Patrick's v Sligo Rovers
05:00 -
FK Košice v Podbrezová
05:00 -
KFUM v Sandefjord
05:00 -
Tatran Prešov v Podbrezová
05:00 -
Botev Vratsa v Botev Plovdiv
05:00 -
Roskilde v FC Helsingør
05:00 -
CSKA Moskva v Shkupi
05:00 -
Dinamo Minsk v Gomel
05:00 -
Domžale v Rukh Vynnyky
05:00 -
Austin v El Paso Locomotive
05:00 -
Lokomotiv Sofia 1929 v Sportist Svoge
05:00 -
Haugesund v Vard
05:00 -
Shelbourne v Treaty United
05:00 -
Hobro v Thisted
05:00 -
Veres v Pyunik
05:00 -
Vitebsk v Naftan
05:00 -
CSKA Moskva 0 - 0 Vejle
05:00 -
Metta / LU v FA Šiauliai
05:00 -
Shelbourne v Bray Wanderers
05:00 -
Volna v Slutsk
05:00 -
Dinamo Minsk v Slavia
05:00 -
Ruch Chorzów v Jastrzębie
05:00 -
Odra Opole v Polonia Bytom
05:00 -
Sandecja Nowy Sącz v Garbarnia Kraków
05:00 -
Homburg v Hertha Wiesbach
05:00 -
Resovia Rzeszów v Sileks
05:00 -
Eintracht Trier v Fola Esch
15:00 -
Třinec v Frýdek-Místek
15:00 -
Benesov v Vlašim
15:00 -
Sigma Olomouc II v Slovan Rosice
16:00 -
Vyškov v Uničov
16:00 -
Atlas Delmenhorst v Hansa Friesoythe
16:00 -
Chrudim v Viktoria Žižkov
16:00 -
Skeid v Moss
16:00 -
Vysočina Jihlava v Slavia Praha II
16:00 -
Arka Gdynia v Radunia Stężyca
16:00 -
Dukla Praha v Slovan Velvary
16:00 -
Skalica v Lisen
16:00 -
Kolding IF v Dalum
16:00 -
Varnsdorf v Teplice II
16:00 -
Sandecja Nowy Sącz v Zemplín Michalovce
16:30 -
Skive v Holstebro
16:30 -
Salzburg v Grazer AK
17:00 -
Utsikten v Örgryte
17:00 -
Kauno Žalgiris v Hegelmann Litauen
17:00 -
GAIS v Varberg BoIS
17:00 -
Ismaning v Buchbach
17:00 -
First Vienna v Neusiedl
18:00 -
Jönköpings Södra v Helsingborg
18:00 -
Brage v Örebro
18:00 -
Vejle v Borac Banja Luka
18:00 -
Barockstadt Fulda-Lehnerz v Mainz 05 II
18:00 -
Žilina v Karviná
18:00 -
Shamrock Rovers v Waterford United
18:00 -
Illertissen v Ravensburg
18:00 -
Kjelsås v Ullensaker / Kisa
18:00 -
TSV Steinbach v Hanau 93
19:00 -
Ružomberok v Puszcza Niepołomice
19:00 -
Weiden v Vilzing
19:00 -
Heimstetten v Schwaben Augsburg
19:00 -
Ansbach v Greuther Fürth II
19:00 -
Eichstätt v DJK Bamberg
19:00 -
Schweinfurt v Würzburger FV
19:00 -
Nürnberg II v Hoffenheim II
19:00 -
TuS RW Koblenz v Swift Hesperange
19:00 -
Balingen v Stuttgarter Kickers
19:00 -
Viktoria Aschaffenburg v FSV Frankfurt
19:00 -
Würzburger Kickers v Aalen
19:00 -
Wormatia Worms v Basara Mainz
19:00 -
Jerv v Flekkerøy
19:00 -
Kickers Offenbach v FC Gießen
19:00 -
Wacker Burghausen v Türkgücü-Ataspor
19:00 -
Bissingen v SGV Freiberg
19:00 -
Hessen Kassel v Baunatal
19:00 -
Värnamo v Trelleborg
19:00 -
Hartberg v Spartak Trnava
19:30 -
Eintracht Karlsfeld v Pipinsried
19:30 -
St. Pölten v TWL Elektra
20:00 -
Táborsko v Příbram
20:00 -
Hammarby v Brann
20:00 -
TSV Abtswind v Aubstadt
20:00 -
Öster v Skövde AIK
20:00 -
Bryne v Sandnes Ulf
20:00 -
Västerås SK v Brommapojkarna
20:00 -
Deutschlandsberger SC v Sturm Graz II
21:00 -
New York City v LA Galaxy
21:00 -
Hartberg v St. Anna
21:00 -
SJ Earthquakes v Monterey Bay
21:30 -
SønderjyskE v Landskrona
22:00 -
Krems v Amstetten
22:00 -
Jahn Regensburg II v Hankofen-Hailing
23:00 -
Trakai v Panevėžys
23:00 -
Tlaxcala v Houston Dynamo
23:30 -
Columbus Crew v Pittsburgh Riverhounds
00:00 -
Galway United v Shamrock Rovers
01:00 -
Vancouver Whitecaps v Charlotte
02:00 -
Sporting KC v Louisville City
05:00 -
Akhmat Grozny v Chayka
05:00 -
Progrès Niedercorn v Eintracht Trier
05:00 -
Ural v Ararat-Armenia
05:00 -
Džiugas Telšiai v Nevėžis
05:00 -
Rosenborg v Levanger
05:00 -
Ufa 0 - 0 Rubin Kazan'
05:00 -
OFK Pirin v CSKA Sofia
05:00 -
Lechia Gdańsk v Chojniczanka Chojnice
14:00 -
Volga Ulyanovsk v Khimki
14:30 -
Chornomorets v Vejle
19:00 -
Eichstätt v Ehekirchen
19:00 -
Blau-Weiß Linz v Kolos Kovalivka
19:00 -
FC 1906 Erlensee v Barockstadt Fulda-Lehnerz
19:00 -
FSV Frankfurt v Eintracht Frankfurt II
19:30 -
Lokomotiv Moskva v Urartu
20:00 -
WSG Tirol v Flora
20:00 -
Akhmat Grozny v Khimki
20:00 -
Volga Ulyanovsk v AMGK
23:00 -
New England v Philadelphia Union
05:00 -
Inhulets v Makedonija
05:00 -
Neftekhimik v Kyzyl-Zhar
05:00 -
Louisville City v Colorado Springs
05:00 -
Tromsø v IFK Göteborg
05:00 -
Polessya v Vorskla
World Club Friendlies 4 - Round
17:00 -
Rotor Volgograd v Tekstilshchik
18:00 -
Dubnica v Lednické Rovne
00:00 -
Fellbach v CfR Pforzheim
00:30 -
Rot-Weiß Walldorf v Alemannia Waldalgesheim
00:30 -
SF BG Marburg v FC Gießen
01:00 -
MSV Düsseldorf v FC BW Friesdorf
00:30 -
SV Wachtberg v Fortuna Köln II